Pro uchazeče

 
 
 
 
 

Nabídka služeb


(Aktuální přehled volných pracovních míst najdete zde.)

Jsme profesionální plně certifikovaná personálně poradenská společnost s platným povolením Ministerstva práce a sociálních věcí ČR.

Našimi klienty jsou na jedné straně firemní zákazníci, tj. společnosti, jež mají volná pracovní místa a potřebují najít zaměstnance určitých profesí, na straně druhé pak zájemci o práci, kteří hledají nové uplatnění. Nejedná se však o agenturní zaměstnávání, ani nenabízíme službu dočasného přidělení na krátkodobou výpomoc, nebo brigády: obvykle hledáme zaměstnance na plný úvazek, na hlavní pracovní poměr, s pracovní smlouvou uzavíranou mezi zájemcem o práci a firmou, do níž bude pracovník docházet.

Jste-li uchazečem o zaměstnání, pokusíme se Vám zprostředkovat vhodné uplatnění dle Vašich představ a s ohledem na Vaši kvalifikaci. Služba zprostředkování volných pracovních pozic je zájemcům o zaměstnání poskytována zdarma.

Výhodou hledání práce přes společnost našeho typu je zejména to, že Vám můžeme zprostředkovat více pracovních nabídek najednou. Dostanete se také k nabídkám, které firmy napřímo neinzerují (firma např. plánuje přesun stávajícího pracovníka do jiného oddělení, anebo nechce, aby se o volné pozici dozvěděla konkurence). Někteří zaměstnavatelé dokonce sami své zaměstnance vůbec nevyhledávájí a starost o nábor pracovníků přenechávají externím dodavatelům (např. nemají na nábor dostatečnou kapacitu, jedná se o specifické profese, nebo to patří k jejich dlouhodobé strategii).

Můžeme Vám také pomoci sestavit životopis, upřesnit Vaši představu o pracovním zařazení a upozornit Vás na případné nedostatky ve způsobu, jakým prezentujete svoje profesní zkušenosti. Výhodou je i to, že přijímací pohovor u nás je často jakousi přípravou na pohovor u budoucího zaměstnavatele. Většina otázek a situací v průběhu výběrových řízení bývá podobná a Vy tak máte možnost si svoje odpovědi lépe promyslet.

Na veškeré konzultace je třeba se předem objednat. Jestliže přijdete neohlášeni, je velmi pravděpodobné, že s někým zrovna povedeme pracovní pohovor a nebudeme se Vám moci věnovat. Prosíme Vás proto, abyste nám raději předem zatelefonovali.