Pro firmy

 
 
 
 
 

Co umíme


Jsme profesionální plně certifikovaná personálně poradenská společnost s platným povolením MPSV.

Poskytujeme služby v oblasti vyhledávání pracovníků (recruitment), přímého oslovování (headhunting, direct search, executive search) a HR poradenství (konzultace týkající se řízení lidských zdrojů).

 

 Zajistíme pro Vás kvalitní inzerci na vybraných inzertních portálech, v tisku a na sociálních sítích.
 
 Vyhledáme pro Vás pracovníky odpovídající Vašim specifickým požadavkům.
 
 V případě Vašeho zájmu zprostředkujeme vhodné psychodiagnostické testování a testy pracovní způsobilosti.
 
 Zorganizujeme assessment či development centrum na základě Vašeho zadání, popř. Vám zadání pomůžeme formulovat tak, abyste v rámci přijímacího řízení skutečně testovali dovednosti, které jsou pro Vás podstatné.
 
 V roli diskrétního prostředníka za Vás oslovíme vytipované osoby z oboru.
 
 Kromě náboru zaměstnanců se můžeme postarat i o další personální činnosti ve Vaší společnosti (zpracování popisu pracovních pozic, oceňování pozic pro potřeby odměňování, zavedení pravidelného hodnocení zaměstnanců, personální audit, konzultace ohledně firemního vzdělávání, péče o talenty, zaměstnaneckých benefitů, pracovněprávních vztahů apod.).
 
 Zrealizujeme za Vás průzkum spokojenosti mezi Vašimi zaměstnanci, zeptáme se na jejich názory, shromáždíme jejich podněty, zjistíme jejich očekávání.
 
 Naučíme Vás účinně využívat interní HR marketing.
 
 Vzhledem k tomu, že situaci na trhu práce pravidelně monitorujeme, můžeme Vám také poradit ohledně přiměřené výše mezd či regionálních odlišností.
 

V případě zájmu o využití našich služeb nás, prosím, neváhejte kontaktovat.