Pro firmy

 
 
 
 
 

Co neděláme


Při práci se řídíme etickým kodexem a usilujeme o to, abychom pro obě strany výběrového řízení byli solidním a spolehlivým partnerem. Proto se u nás s určitými typy služeb a pracovními postupy nesetkáte - domníváme se však, že je to pro dobro věci a že tuto skutečnost jako klienti v dlouhodobém měřítku oceníte.

 

 Nenabízíme službu dočasného přidělení zaměstnanců na krátkodobou výpomoc, nemáme k dispozici brigádníky na manuální práce, neděláme agenturní zaměstnávání. V naprosté většině případů sháníme zaměstnance na plný úvazek, na hlavní pracovní poměr, s pracovní smlouvou uzavíranou mezi zájemcem o práci a firmou, do níž bude pracovník docházet.
 
 Neslibujeme nic, co bychom nemohli splnit. Pokud máme při zadávání pozic pochybnosti, zda jsou požadavky klientů realistické, snažíme se společně najít přijatelný kompromis.
 
 Nepředstíráme, že jsme se s uchazeči o práci viděli osobně, pokud tomu tak ve skutečnosti nebylo. Jestliže nastane situace, kvůli které osobní setkání není možné nebo účelné v zadaném termínu uskutečnit, klienty na to předem upozorníme.
 
 Neoslovujeme uchazeče, které Vám představíme, s dalšími pracovními nabídkami.
 
 Problematické záležitosti nezatajujeme, ale diskutujeme o nich.
 
 Nenabízíme kandidáty jen proto, že máme jejich životopisy uložené v interní databázi. Každá pozice je specifická, a i když hledáme poměrně jednoznačný pracovní profil, snažíme se za životopisy vidět vždy konkrétní firmu a konkrétního člověka.
 

Věříme, že s našimi službami budete spokojeni.