Nabídka práce

volné pozice, nabídka práce

Zn.: 800

Pracovník kontroly výroby CNC, Mnichovo Hradiště

Popis práce:

  • Co budete dělat:
  • optickou kontrolu, práci s mikroskopem
  • pracovat s měřicí technikou
  • kooperace s operátorem při výrobě CNC
  • práce probíhá ve vícesměnném provozu
  • Co bude výsledkem Vaší práce:
  • hotový kvalitní výrobek určený k prodeji
  • dokumentovaný výrobní proces

Požadujeme:

  • pečlivost, smysl pro čistotu
  • manuální zručnost, trpělivost, dobrý zrak (malé výrobky)
  • samostatnost a odpovědnost za práci
  • základní uživatelskou schopnost práce na PC
  • vzdělání technického směru
  • znalost čtení strojní výkresové dokumentace

Nabízíme:

  • různorodou práci v menším pracovním kolektivu
  • motivující pracovní ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity (osobní volno, stravenky, příspěvky pojištění atd.)
  • uplatnění a rozvoj Vašich znalostí a dovedností
  • dlouhodobou spolupráci ve stabilní firmě

Konzultant zodpovědný za obsazení pozice:

 Mgr. Martin Novák
 novak@praceplus.cz
 777 777 756
  Reagovat Zpět