Nabídka práce

volné pozice, nabídka práce

Zn.: 730

Dispečer nákladní přepravy - i junior!

Popis práce:

  • Náplň práce - dispečer senior (mezinárodní přeprava):
  • Plánování a realizace zakázek mezinárodní distribuce v rámci Evropy
  • Optimalizování tras
  • Komunikace s klienty, partnery, dopravci, řidiči a týmová spolupráce uvnitř firmy
  • Administrativa, KPI evidence
  • Náplň práce - dispečer junior:
  • Podpora dispečerského týmu
  • Plánování, realizace zakázek a optimalizace tras
  • Tvorba cenových nabídek
  • Udržování kontaktu s klienty a s dopravci
  • Aktualizace databáze dopravních firem
  • Administrativní úkony, evidence dat a skenování dokumentů

Požadujeme:

  • dispečer pro mezinárodní přepravu: pokročilá (komunikativní) znalost angličtiny
  • dispečer pro vnitristátní přepravu: základní angličtina
  • junior dispečer: bez praxe
  • senior dispečer: 1 -2 roky praxe
  • ukončené SŠ vzdělání (ideálně technického či logistického zaměření)
  • velmi dobrá znalost PC (sada Office)
  • samostatnost, komunikativnost
  • odpovědnost, pečlivost a rozhodnost
  • řidičský průkaz sk. B
  • administrativní znalosti

Nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí, miý kolektiv, zaškolení
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • příspěvek penzijní připojištění a další benefity
  • zdarma firemní autobus z Kladna nebo parkování přímo u firmy

Konzultant zodpovědný za obsazení pozice:

 Bc. Michaela Kalvodová
 kalvodova@praceplus.cz
 777 777 734
  Reagovat Zpět