Nabídka práce

volné pozice, nabídka práce

Zn.: 624
Pro našeho klienta, známý zahraniční řetězec prodejen s potravinami, hledáme kandidáty na pozici

Asistentka nákupčího pro obchodní řetězec

Popis práce:

  • Péče o sortiment (zadávání artiklů do systému, aktualizace, příprava akcí atd.)
  • Příprava podkladů pro nákupčího (tabulky s přehledy, tvorba objednávek)
  • Komunikace s dodavateli (i v německém jazyce)
  • Komunikace s jinými odděleními
  • Překlady z německého do českého jazyka a naopak
  • Korektury etiket

Požadujeme:

  • Německý jazyk - pokročilá znalost nutností
  • Znalosti programů MS Office (zejména MS Excel, MS outlook)
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Znalost informačního systému Navision výhodou
  • Praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:

  • HPP v zavedené mezinárodní firmě
  • Pestrou pracovní náplň s využitím cizího jazyka
  • Propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů
  • Nástup možný ihned

Konzultant zodpovědný za obsazení pozice:

 Mgr. Martin Novák
 novak@praceplus.cz
 777 777 756
  Reagovat Zpět